GİTTİ GİDİYOR ÜRÜNLERİM


Gitti gidiyor ürünlerim

 

         Geçen haftalarda gitti gidiyordan çık artırma ile 3 ürün almıştım. İlk kez victoras secret ürünleri kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Bilhassa kokuları üzerine çok yoğunlaşşlar. Keşke Türkiye de de satışı olsaydı da diğer ürünlerine ulaşma imkanı bulsaydım.

Ürünlerin hepsini aynı satıcıdan aldım, kargo çok çok uyguna geldi. Çok ta ilgili bir satıcı. Tavsiye ederim. Kullanıcı adı Turanje .

 Resimde sırasıyla ilk ürün şekerli sakız- namı diğer ciklet- aromalı dudak balmı. Gerçekten oldukça şekerli devamlı yeme isteği uyandırabiliyor.

İkinci ürün; victorias secret coconut sugar body lotion. Bu ürünü alırken Hindistan cevizi kokusundan hiç hoşlanmadığım için çok tereddüt etmiştim ancak tereddütlerim boşunaymış. Çünkü ürünün kokusu daha çok pasta gibi. Şekerin kokusunu alabiliyorsunuz. Bir krem olarak nerdeyse benim parfümlerimi bastırıyor. Nemlendirici olaraksa çok çok büyük bir farkı yok burada satılanlardan. Sıradan losyonlara göre daha kremsi bi yapısı var.

 Üçüncü ürün; victorias secret love spell shimmiring body mist. Love spell ışıltılı vücut spreyi. Bu böyleyse parfümleri nasıldır bilmiyorum. Oldukça yoğun bir kıvamı var ve çok kalıcı, uygulandığı yerlere hafif bir sim de bırakıyor. Şeftali kokusu. Sevmeyenler olabilir ama ben bayıldım.

 Dördüncü üründe; Bath and Body Works ‘un  exotic coconut sugar duş jeli.

Aynı markanın tam boy vücut losyonlarının boyutunta. Bu ürün alışverişimle birlikte hediye olarak gönderildi. Sanırım coconut sugar losyon aldığım için exotic coconut hediye seçilmiş. Çok ince bir davranış. Teşekkürlerimi tekrar iletiyorum.

 

İki ürün daha aldım onları daha sonra paylaşmayı düşünüyorum. =))

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !