YENİYIL WISHLIST'IM

 

 

1. Elbise: ben elbiseleri seviyorum. ama elbiselerin hepsi giyince hayalimde canlandırdığım gibi durmuyo. yeni yıl bana bol çiçekli ve hayalimdeki gibi duracak bir elbise versin.

 

2. parfüm: bu kokusu kadar şişeleriyle de beni benden alan parfümlerr... içindeki kokuyu görmeden insanı mutlu ederler. bunlardan bir tane değil binsürü istiyorum =)

 

3.banyo setleri, geçen gün watson's da yılbaşı için getirilen bakım setlerini gördüm. ama ben kozmetik rejimindeyim mart'a kadar kesinlikle bişey almicam. belki burdan beni duyan birileri hediye eder. :D çok hoş sepet içinde bir sürü ürünleri vardı. üstelik büyük boyları kocamandı. ele avuca gelecek bir set. bir de üstü kurdelelileri vardı ama tabiki en büyük boyları her zaman en güzelleridir :D setler yüz havluları, banyo tuzları, duş jelleri, losyonlar ve sabunlar içeriyordu.lavantalıları ve pembesive mavisi vardı ama sanırım en güzel kokanlar pembeli olanlardır.


 

 

4. ev botları, bu yıl bu şeyler çok gözüme takıldı. bir çok çeşidi var. ben özellikle içi yumuşacık olanları seviyorum. sıcaklık kadar güzel şey var mı? oysho da yılbaşı için özel üretim kırmızı yeşillilerini gördüm çok şekerdi. twiggyde ve accesorizeda da var bunlardan. süperlerr. istiyorumm.

 

 

noel baba duy sesimiiii :D

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !